logo

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Artikel in de krant over 30-jarig jubileum

10-10-2021 Het nieuws dat de kinderboerderij 30 jaar bestaat, wordt niet alleen door ons op de website en Facebook vermeld. Ook in de krant staat een artikel waarbij onze vaste beheerder geïnterviewd werd. 

 

 

Tijdelijk beperkte openingstijden

Let op! Van 22 mei tot en met 12 juni 2023 is de kinderboerderij vanwege afwezigheid van de beheerder alleen geopend op de woensdag- en en zondagmiddagen van 14.00 tot 17.00 uur. Op het hek is ook een bordje met deze openingstijden opgehangen, zodat duidelijk is op welke dagen je op de kinderboerderij aanwezig kunt zijn. Zondag 28 mei, tweede Pinksterdag zijn we ook gesloten.

 

Jammer dat je de dieren alleen op woensdag- en zondagmiddag gedag kunt zeggen; een grotere poule vrijwilligers kan dit oplossen. Geef je op voor een vrijblijvend gesprek! info@kinderboerderijcanton.nl

Hier vind je ons

Piet Heinlaan 13
3742 AN Baarn
tel. 035 5422738
info@kinderboerderijcanton.nl
Routeplanner

Sponsoren


  




Art wecycle partner

LOGO Speeldoos klein

 

Vrijwilligers gezocht

We zoeken weekendhulpen en mensen die willen meehelpen bij de activiteiten. 
Lees meer...

ANBI status

Word 'Vriend van...'

Een vriend sponsort de kinderboerderij! Op deze manier kunnen wij leuke activiteiten blijven organiseren, de dieren verzorgen en de boerderij goed onderhouden.

Gezocht sponsors voor hekwerk

  • Welk deel sponsor jij?
  • Help je mee om onze boerderij nog mooier te maken? 
Back to Top